10.00 - 20.00 - 7 днів на тиждень  

Офіційний дилер компанії Тека Україна

Контроль та точність: основні риси нової індукційної варильної поверхні DirectSense

  • У новій індукційній варильній поверхні DirectSense від Teka поєднана абсолютно гнучка зона приготування їжі та найновіша технологія контролю температури
  • Завдяки семи різним способам приготування їжі (серед яких жаровня, смаження у фритюрі, кипіння, або підтримування тепла) ця індукційна варильна поверхня дозволяє користувачу обрати самий оптимальний варіант для приготування будь-якої страви

Мадрид, 8 вересня 2019 р.: Нова індукційна варильна поверхня DirectSense від Teka пропонує безліч альтернатив для більшості кухонь. Від традиційної індукційної плити з 4 зонами до єдиної об’єднаної зони Full Flex, на якій можна приготувати будь-яку страву у посуді будь-якої форми та розміру, оскільки уся її поверхня перетворюється на єдине джерело тепла.

Ця нова варильна поверхня з оптимізованим дизайном пропонує велику зону приготування їжі, на якій можна використовувати посуд діаметром до 40 см.

Крім того, вона оснащена системою Мультислайдер, що дозволяє управляти температурою кожної частини варильної поверхні одним дотиком пальця.

Під девізом «Свобода на вашій кухні. Точність для ваших рецептів» ця модель має декілька програм приготування їжі, які, використовуючи датчики температури, дозволяють підтримувати температуру на необхідному рівні. Серед них:

  • Жаровня з температурою 190º є ідеальною для приготування таких страв як риба, курка, яйця або млинці.
  • Гриль з температурою 200º чудово підходить для приготування червоного м’яса або овочів, які можна готувати на великому вогні.
  • Смаження у фритюрі підтримує температуру олії на рівні 180º, щоб не допустити утворення шкідливих речовин, тому ви можете спокійно насолоджуватися приготованими стравами.
  • Повільне кипіння при температурі 98º ідеально підходить для тушіння або приготування супів.
  • Програма Кипіння з температурою 100º доводить на кипіння один літр води за три хвилини, швидко та ефективно.
  • З програмою Розтоплення, яка підтримує температуру 48º, ви можете спокійно розтопити цукор, шоколад або масло, не спаливши їх.
  • Після активації програми Підтримки тепла варильна поверхня підтримує температуру на рівні 60º, і ваші страви будуть залишатися теплими до подачі на стіл.

Користуватися усіма цими можливостями надзвичайно легко. Потрібно просто активувати кнопку «шеф», щоб обрати одну з запропонованих програм. Завдяки цим можливостям ви можете готувати будь-яку страву при необхідній температурі, а усі рецепти та страви будуть у вас під контролем.