Yandex Metrika

10.00 - 20.00 -

Офіційний салон шоу-рум і інтернет-магазин Teka в Україні

Корисна інформація

Холодильники Teka - сучасне рішення для вашої кухні

Холодильники Teka - сучасне рішення для вашої кухні

Холодильник - це одна з тих необхідних кухонного приладдя, які забезпечують нас необхідним рівнем комфорту. Холодильник від німецького бренду Teka Gourmet French Door і Crystal Door є одним з найбільш технологічних рішень з інноваційним дизайном в стилі чорно-біле скло. Модель останнього покоління руйнує стереотипи і створює бездоганний стиль вашого інтер'єру. Частково вбудований холодильник Teka: ключові переваги моделей Холодильник Тека Crystal Door Більше вільного простору ..

Відкриття фірмового шоу-руму «Тека» в ТЦ «АРАКС»

Відкриття фірмового шоу-руму «Тека» в ТЦ «АРАКС»

Відкриття нового фірмового шоу-руму «Тeka» в Києві Офіційний інтернет-магазин «Тeka Київ» запрошує всіх, хто любить технологію і кулінарію, на відкриття нового фірмового шоу-руму «Тeka» в ТЦ Аракс. У цьому шоу-румі Ви зможете побачити і оцінити досконалу кухонну техніку нового покоління WISH від Тека. В цьому році виробнича група Тека представила в Києві нову колекцію кухонного обладнання, яка об'єднана під назвою WISH. Таку назву абсолютно повністю відображає всі запити та побажання..

Духові шафи TEKA WISH

Духові шафи TEKA WISH

Нові духовки WISH від Teka в фірмовому шоу-румі і офіційному інтернет-магазині «Тека Київ». В кінці літа 2017 року компанія Teka презентує свою нову розробку - енергоефективні духові шафи WISH, які відповідає всім сучасним вимогам покупців. Вони володіють великою функціональністю, легкі в експлуатації, мають гарний дизайн і зручну лінійку розмірів. Вже цього літа Ви зможете придбати духовки WISH в нашому в фірмовому шоу-румі і інтернет-магазині «Тека Київ». Основні переваги фірмових духов..

Кухонні витяжки TEKA WISH

Кухонні витяжки TEKA WISH

Нові витяжки Teka WISH тепер можна купити в Києві! . Починаючи з серпня 2017 року в продаж в Україні надходить приголомшлива серія кухонної техніки WISH від Тека. У цій серії компанія Тека об'єднала новітні досягнення в сфері економії електроенергії, потужність і функціональний, гарний дизайн. C початку цього місяця, в офіційному інтернет-магазині «Тека Київ» і фірмовому шоу-румі з'явилася можливість купити таке кухонне обладнання з серії WISH: духові шафи; варильні поверхні; ..

Де краще купувати продукцію Тека™ в Україні

Де краще купувати продукцію Тека™ в Україні

Вибір кухонної побутової техніки - завдання досить серйозне, адже сучасному покупцеві потрібно враховувати не тільки функціональні можливості, а й гарантії якості, наявність можливості обслуговування в сервісних центрах та інші локальні послуги. Всі ці переваги є у інтернет-магазина «Teka.kiev.ua» - офіційний партнер ТОВ «Тека Україна», який здійснює транспортування, сертифікацію, зберігання, дистрибуцію і обслуговування товарів Тека™ на території України. Для того, щоб зробити правиль..

Відкриття фірмового магазину «Тека» в ТЦ «4Room»

Відкриття фірмового магазину «Тека» в ТЦ «4Room»

Це неймовірно приємна і довгоочікувана подія для кожного з нас! Відвідини такої унікальної торгової площадки повністю змінить уявлення покупця про ремонт і облаштування своєї кухні. На території шоу-руму «Тека» представлені сотні одиниць побутової техніки, що, серед яких: • витяжки; • кавомашини; • духові шафи; • газові варильні поверхні; • індукційні варильні поверхні; • електричні варильні поверхні; • мікрохвильові печі; • посудомийні маши..