10.00 - 20.00 -

Офіційний салон шоу-рум і інтернет-магазин Teka в Україні

Корисна інформація

Холодильники Teka - сучасне рішення для вашої кухні

Холодильники Teka - сучасне рішення для вашої кухні

Холодильник - це одна з тих необхідних кухонного приладдя, які забезпечують нас необхідним рівнем комфорту. Холодильник від німецького бренду Teka Gourmet French Door і Crystal Door є одним з найбільш технологічних рішень з інноваційним дизайном в стилі чорно-біле скло. Модель останнього покоління руйнує стереотипи і створює бездоганний стиль вашого інтер'єру. Частково вбудований холодильник Teka: ключові переваги моделей Холодильник Тека Crystal Door Більше вільного простору ..

Духові шафи TEKA WISH

Духові шафи TEKA WISH

Нові духовки WISH від Teka в фірмовому шоу-румі і офіційному інтернет-магазині «Тека Київ». В кінці літа 2017 року компанія Teka презентує свою нову розробку - енергоефективні духові шафи WISH, які відповідає всім сучасним вимогам покупців. Вони володіють великою функціональністю, легкі в експлуатації, мають гарний дизайн і зручну лінійку розмірів. Вже цього літа Ви зможете придбати духовки WISH в нашому в фірмовому шоу-румі і інтернет-магазині «Тека Київ». Основні переваги фірмових духов..

Кухонні витяжки TEKA WISH

Кухонні витяжки TEKA WISH

Нові витяжки Teka WISH тепер можна купити в Києві! . Починаючи з серпня 2017 року в продаж в Україні надходить приголомшлива серія кухонної техніки WISH від Тека. У цій серії компанія Тека об'єднала новітні досягнення в сфері економії електроенергії, потужність і функціональний, гарний дизайн. C початку цього місяця, в офіційному інтернет-магазині «Тека Київ» і фірмовому шоу-румі з'явилася можливість купити таке кухонне обладнання з серії WISH: духові шафи; варильні поверхні; ..

Де краще купувати продукцію Тека™ в Україні

Де краще купувати продукцію Тека™ в Україні

Вибір кухонної побутової техніки - завдання досить серйозне, адже сучасному покупцеві потрібно враховувати не тільки функціональні можливості, а й гарантії якості, наявність можливості обслуговування в сервісних центрах та інші локальні послуги. Всі ці переваги є у інтернет-магазина «Teka.kiev.ua» - офіційний партнер ТОВ «Тека Україна», який здійснює транспортування, сертифікацію, зберігання, дистрибуцію і обслуговування товарів Тека™ на території України. Для того, щоб зробити правиль..

Відкриття фірмового магазину «Тека» в ТЦ «4Room»

Відкриття фірмового магазину «Тека» в ТЦ «4Room»

Це неймовірно приємна і довгоочікувана подія для кожного з нас! Відвідини такої унікальної торгової площадки повністю змінить уявлення покупця про ремонт і облаштування своєї кухні. На території шоу-руму «Тека» представлені сотні одиниць побутової техніки, що, серед яких: • витяжки; • кавомашини; • духові шафи; • газові варильні поверхні; • індукційні варильні поверхні; • електричні варильні поверхні; • мікрохвильові печі; • посудомийні маши..