10.00 - 20.00 -

Офіційний салон шоу-рум і інтернет-магазин Teka в Україні

Корисна інформація

Контроль та точність: основні риси нової індукційної варильної поверхні DirectSense

Контроль та точність: основні риси нової індукційної варильної поверхні DirectSense

У новій індукційній варильній поверхні DirectSense від Teka поєднана абсолютно гнучка зона приготування їжі та найновіша технологія контролю температури Завдяки семи різним способам приготування їжі (серед яких жаровня, смаження у фритюрі, кипіння, або підтримування тепла) ця індукційна варильна поверхня дозволяє користувачу обрати самий оптимальний варіант для приготування будь-якої страви Мадрид, 8 вересня 2019 р.: Нова індукційна варильна поверхня DirectSense від Teka пропонує б..

Teka представляє нову лінійку холодильників Combi Maestro

Teka представляє нову лінійку холодильників Combi Maestro

Технологія LongLife No Frost дозволяє продуктам довше залишатися свіжими, завдяки трьом незалежним контурам охолодження. Технологія IonClean утворює негативні іони, які стерилізують продукти, знищуючи бактерії та неприємні запахи, тим самим зберігаючи повітря чистим та свіжим. Мадрид. 20 червня 2019 р.. Teka, провідна компанія з виробництва комплексних рішень для кухні, представляє свою нову лінійку холодильників Combi Maestro – техніку, яка вирізняється не лише своїм ди..

Холодильники Teka - сучасне рішення для вашої кухні

Холодильники Teka - сучасне рішення для вашої кухні

Холодильник - це одна з тих необхідних кухонного приладдя, які забезпечують нас необхідним рівнем комфорту. Холодильник від німецького бренду Teka Gourmet French Door і Crystal Door є одним з найбільш технологічних рішень з інноваційним дизайном в стилі чорно-біле скло. Модель останнього покоління руйнує стереотипи і створює бездоганний стиль вашого інтер'єру. Частково вбудований холодильник Teka: ключові переваги моделей Холодильник Тека Crystal Door Більше вільного простору ..

Духові шафи TEKA WISH

Духові шафи TEKA WISH

Нові духовки WISH від Teka в фірмовому шоу-румі і офіційному інтернет-магазині «Тека Київ». В кінці літа 2017 року компанія Teka презентує свою нову розробку - енергоефективні духові шафи WISH, які відповідає всім сучасним вимогам покупців. Вони володіють великою функціональністю, легкі в експлуатації, мають гарний дизайн і зручну лінійку розмірів. Вже цього літа Ви зможете придбати духовки WISH в нашому в фірмовому шоу-румі і інтернет-магазині «Тека Київ». Основні переваги фірмових духов..

Кухонні витяжки TEKA WISH

Кухонні витяжки TEKA WISH

Нові витяжки Teka WISH тепер можна купити в Києві! . Починаючи з серпня 2017 року в продаж в Україні надходить приголомшлива серія кухонної техніки WISH від Тека. У цій серії компанія Тека об'єднала новітні досягнення в сфері економії електроенергії, потужність і функціональний, гарний дизайн. C початку цього місяця, в офіційному інтернет-магазині «Тека Київ» і фірмовому шоу-румі з'явилася можливість купити таке кухонне обладнання з серії WISH: духові шафи; варильні поверхні; ..

Де краще купувати продукцію Тека™ в Україні

Де краще купувати продукцію Тека™ в Україні

Вибір кухонної побутової техніки - завдання досить серйозне, адже сучасному покупцеві потрібно враховувати не тільки функціональні можливості, а й гарантії якості, наявність можливості обслуговування в сервісних центрах та інші локальні послуги. Всі ці переваги є у інтернет-магазина «Teka.kiev.ua» - офіційний партнер ТОВ «Тека Україна», який здійснює транспортування, сертифікацію, зберігання, дистрибуцію і обслуговування товарів Тека™ на території України. Для того, щоб зробити правиль..

Відкриття фірмового магазину «Тека» в ТЦ «4Room»

Відкриття фірмового магазину «Тека» в ТЦ «4Room»

Це неймовірно приємна і довгоочікувана подія для кожного з нас! Відвідини такої унікальної торгової площадки повністю змінить уявлення покупця про ремонт і облаштування своєї кухні. На території шоу-руму «Тека» представлені сотні одиниць побутової техніки, що, серед яких: • витяжки; • кавомашини; • духові шафи; • газові варильні поверхні; • індукційні варильні поверхні; • електричні варильні поверхні; • мікрохвильові печі; • посудомийні маши..