10.00 - 20.00 - 7 днів на тиждень  

Офіційний салон шоу-рум і інтернет-магазин Teka в Україні

Холодильники Teka - сучасне рішення для вашої кухні

Холодильник - це одна з тих необхідних кухонного приладдя, які забезпечують нас необхідним рівнем комфорту. Холодильник від німецького бренду Teka Gourmet French Door і Crystal Door є одним з найбільш технологічних рішень з інноваційним дизайном в стилі чорно-біле скло. Модель останнього покоління руйнує стереотипи і створює бездоганний стиль вашого інтер'єру.

Частково вбудований холодильник Teka: ключові переваги моделей

Холодильник Тека Crystal Door

 1. Більше вільного простору
 2. Частково вбудований холодильник - невід'ємна частина набирає обертів тенденції з ухилом на простір і мінімалізм. Установка сучасного холодильника допомагає власникам отримати більше місця для побутових потреб, що робить його ідеальним рішенням для тих, хто цінує простір.

 3. Гладкий і стильний
 4. Холодильник Teka Crystal Door має сучасний лаконічний дизайн із застосуванням кристальних листів. Більшість холодильників виготовляються або з нержавіючої сталі, або з алюмінію, але таке рішення від німецького виробника дарує максимум естетичних переваг. Частково вбудовані холодильні камери призначені для доповнення сучасного кухонного гарнітура. Зверніть увагу на невидимі ручки на дверцятах.

 5. Високий клас енергозбереження А ++
 6. Екологічність з користю для навколишнього середовища-головний пріоритет бренду Тека. Виробник приділяє велику увагу енергоефективності технологій з можливістю визначати ступінь охолодження.

 7. Функція Longlife No Frost
 8. Зберігайте ваші продукти завжди свіжими. Рівномірний розподіл охолодженого повітря по всій площі камери. Технологія Vitacarebox допомагає контролювати рівень вологості без допомоги самого користувача - ніякого конденсату! Спеціальний відсік для овочів, фруктів герметично закривається за допомогою спеціальної клавіші, створюючи оптимальний мікроклімат всередині.

Teka Gourmet French Door - холодильник преміум-класу

 • Досконалий дизайн із застосуванням кришталевої обробки поверхні
 • Холодильники з нової колекції Тека з чорно-білої скляними дверцятами підвищують привабливість кухні, сприяючи більш обтекаемому і однаковому профілем. Дана модель не виступає, а вписується в навколишній кухонний консоль, в результаті чого виходить більш плавний, гладкий, солідний зовнішній вигляд вашого інтер'єру.

 • Велика місткість
 • + 30% ніж в інших моделях на ринку холодильного обладнання. Функціональні ящики з плавним ходом збільшують функціональність і створюють максимум корисного простору.

 • Індивідуальна програма зберігання
 • Холодильник Teka Gourmet French Door має 3 налаштування для вибору індивідуального формату зберігання ваших продуктів. Спеціальний Gourmet Box призначений для зберігання риби, м'яса і напівфабрикатів.

 • Технологія Ionclean
 • Як і в моделі Teka Crystal Door, холодильник Gourmet French Door оснащений іонізованої очищенням для знезараження поверхонь. Постійне оновлення повітря і відсутність будь-яких запахів.

 • Максимум простору
 • Навіть якщо холодильник розташований в одному з кутів кухні, він часто може стати джерелом незручностей, особливо якщо простір на кухні обмежено. Установка частково вбудованого холодильника збільшить простір на вашій кухні. Тому ви можете запрошувати більше гостей і не думати про будь-дискомфорті.

  Холодильник Teka з колекції Crystal Door і Gourmet French Door представлений в нашому шоурумі в місті Київ, а також в каталозі інтернет-магазину. Довіряйте свій комфорт професіоналам!